Apie bendrovę

UAB "Agrolinija" pradėjo vystyti veislinės - mėsinės galvijininkystės verslą Kaišiadorių rajone 2010 metais, importavusi 63 grynaveisles Angusų veislės telyčias ir tris bulius iš Vokietijos, Saksonijos - Anhalto žemės galvijų augintojų asociacijos (RSA). 2011 metais ūkis papildomai įsivežė 15 Angusų ir 50 Simentalių grynaveislių telyčių, bei įsigijo du bulius iš Antano Bezaro Angusų ūkio.


Galvijai auginami ekstensyviai - vasarą ganomi natūraliose ganyklose, žiema, tvartiniu laikotarpiu, šeriami šienainiu.


Mūsų galvijų auginimo sistema atitinka gyvūnų gerovės, sveikatos, veterinarijos (auginami galvijai turi sveikos bandos statusą) ir ekologijos reikalavimus. 


Gyvuliai laikomi palaidi ganykloje ir tvarte, žiema laikomi ant gilaus kraiko, šeriami tik žoliniais pašarais, karvės ir telyčios kergiamos natūraliu būdu, prieauglis nujunkomas 7 - 8 mėnesių amžiaus.


Bendrovė vysto Angus galvijų veislininkystę bei Angus-Simental mišrinimo schemą galvijams, auginamiems mėsai.


UAB "Agrolinija" yra Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos (LMGAGA) narė.
2013.12.05 LRT aktualijų laida "Šiandien".


Apie mus interneteNuoroda - http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/ekologiska-jautiena-ukininkai-eme-siulyti-internetu-pigiau.htm


Nuoroda - http://lzinios.lt/lzinios/print.php?idas=181746


Nuoroda - http://www.asu.lt/pradzia/lt/67425

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.